MINILAND- Lalki które uczą tolerancji
MINILAND- Lalki które uczą tolerancji

Lalki Miniland, jak większość hiszpańskich lalek, powstaje w prowincji Alicante na południu Hiszpanii. Do ich produkcji używa się materiałów najwyższej jakości, a przy ich wykonywaniu często używa się pracy rąk. 

Laleczki wykonane są z ogromną starannością oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły, co wyróżnia je na tle innych hiszpańskich lalek. 

Lalki odpowiednie są do zabawy dla dziewczynek jak i dla chłopców. Skonstruowane są tak, aby jednocześnie uczyć i bawić. Są wspaniałą zabawką edukacyjną.

Ponadto zabawa lalkami Miniland niezwykle rozwija inteligencję emocjonalną dziecka, uczy je tolerancji na odmienność zarówno rasową jak i fizyczną, a także rozwija instynkt opiekuńczy. 

Opieka malucha nad własną lalką jest również wspaniałym narzędziem pedagogicznym! Dziecko, które "zaangażuje się" w opiekę nad swoją lalą przejawia bardziej odpowiedzialne zachowania, jest wrażliwsze na potrzeby innych. Lalka dla dziecka jest więc czymś niesłychanie ważnym :)

Ponadto, z racji miejsca ich produkcji, możemy mieć absolutną pewność, że lalki Miniland są produktami najwyższej jakości! Jak większość hiszpańskich lalek są przetestowane pod kątem bezpieczeństwa dziecka. Wykonane są z materiałów przyjaznych najmłodszym klientom, więc bez obawy można je przekazać do zabawy naszym pociechom :)

Lalki Miniland to jednak nie tylko zabawki- są to zabawki "z misją". Przy pomocy zabawy mają przede wszystkim uczyć i wychowywać. Wspierać rozwój pozytywnych bodźców, rozwijać w dzieciach pozytywne emocje, ale przede wszystkim uczulać, że inność nie jest niczym złym. Uczyć tego, że osoby o odmiennym kolorze skóry czy odmiennej narodowości są równorzędnymi obywatelami świata :)

Firma Miniland  od samego początku postawiła sobie jasny cel- ich lalki poza zabawą mają także uczyć. Głównym założeniem marki było stworzenie lalek o różnych kolorach skóry, różnych ras oraz o nieco odmiennym wyglądzie. Ma to na celu rozwinięcie w dzieciach tolerancji dla odmienności, akceptacji dla różnych grup etnicznych i społecznych. Ponadto lalki uczą także anatomii- wszystkie z nich mają bardzo wyraźnie zaznaczone cechy anatomiczne.

Laleczki Miniland są doskonałym pomysłem na prezent z okazji pierwszych urodzin!

 

I TAK OTO W OFERCIE MINILAND ZNALEŹĆ MOŻEMY BOBASY POCHODZENIA AZJATYCKIEGO...

 

 

AFRYKAŃSKIEGO...

 

 

CZY EUROPEJSKIEGO...

 

 
PONADTO FIRMA MINILAND JAKO JEDYNA DO TEJ PORY WYPRODUKOWAŁA LALKĘ Z ZESPOŁEM DOWNA

Taka lalka może pomóc oswoić dziecko z obecnością tej choroby, nauczyć jej akceptowania i tolerancji.

 

Ogromny walor edukacyjny lalek Miniland jest niezaprzeczalnie ich ogromnym atutem.

Poza wspaniałym wyglądem i radością z zabawy, lale Miniland są również świetną pomocą naukową.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl