MINILAND- Lalki które uczą tolerancji
MINILAND- Lalki które uczą tolerancji

Lalki marki Miniland od początku swojego istnienia miały jeden cel- uczyć dzieci tolerancji i akceptacji do odmienności.

Poza swoim uroczym wyglądem lalki mają ogromny walor edukacyjny. Zabawa nimi rozwija u dzieci inteligencję emocjonalną, uczy wrażliwości a także buduje

świadomość społeczną i kulturalną.

czytaj całość »
PINOKIO- Drewniany pajacyk
PINOKIO- Drewniany pajacyk

Pinokio to bohater stworzony przez włoskiego pisarza Carla Collodie'ego. To on w 1881 roku stworzył powieść pt.: "Le avventure di Pinocchio" i przedstawił w niej niesfornego drewnianego pajacyka, który przeżywa liczne przygody.

Postać Pinokia pokochały całe pokolenia dzieci na całym świecie, a sympatyczny pajacyk stał się pierwowzorem dla bohaterów wielu książek, sztuk teatralnych czy też wierszy. Jego najsłynniejszym odpowiednikiem jest pajacyk Buratino- bohater opowiadania Aleksieja Tołstoja pt.: "Złoty kluczyk, czyli niezwykłe przygody pajacyka Buratino"

czytaj całość »
MUMINKI- małe istotki, które pokochał cały świat :)
MUMINKI

Muminki- małe białe istoty przypominające trolle, które zamieszkują tajemniczą dolinę gdzieś w Finlandii. Opowieści o rodzinie Muminków bawią czytelników na całym świecie od ponad 60 lat! Ich wdzięczny wygląd i podejście do świata sprawiły, że dzieci na całym świecie pokochały te małe stworzonka wraz z ich niezwykłymi przygodami. Na początku krótka historia  ich powstania...

czytaj całość »
Hiszpańskie lalki Paola Reina
Hiszpańskie lalki Paola Reina

Lalki Paola Reina od kilku już lat cieszą się ogromną popularnością nie tylko w swojej rodzinnej Hiszpanii, ale na całym świecie! 

Specjaliści w firmie Paola Reina tworzą lalki od dziesięcioleci, do każdej z nich przywiązuje się niesamowitą uwagę, po to, aby każdy pojedynczy model był wyjątkowy i dawał radość każdemu dziecku :)

Lalki swoją ogromną popularność zawdzięczają nie tylko cudownemu zapachowi wanilii, ale także bardzo solidnemu wykonaniu i najwyższej jakości materiałom użytym przy ich produkcji.

 

 

czytaj całość »
Domkowe ciekawostki
Domkowe ciekawostki

Domek dla lalek (pokój, izba) to miniaturowa replika domu lub mieszkania służąca do zabawy najczęściej dziewczynkom. Tradycyjnie domki i ich wyposażenie były wykonywane z ...

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl